Kontakta oss

Patrik Andersson
Försäljningschef

patrik.andersson@topflight.se
0431-449334
0709-212867

Alexander Ljunggren
Säljare Östra Distriktet

alexander.ljunggren@topflight.se
036-138363
0709-212823

Andreas Johansson
Säljare Södra Distriktet

andreas.johansson@topflight.se
0431-449338
0709-212828

Göran Karlsson
Säljare Stockholm

goran.karlsson@topflight.se
08-7412550
0709-212829

Peter Tauberman
Säljare Norra Distriktet

peter.tauberman@topflight.se
021-480600
0709-212825

Svante Richter
Säljare Västra Distriktet

svante.richter@topflight.se
0431-449330
0709-212826

Johan Lindström
Order

johan.lindstrom@topflight.se
0431-449340

Lars Ellerstrand
Order

lars.ellerstrand@topflight.se
0431-449341

Pia Björk
Order och personal

pia.bjork@topflight.se
0431-449342

Åse Jensen
Order och inköp

ase.jensen@topflight.se
0431-449339

Erik Bogga
Prepress

erik.bogga@topflight.se
0431-449348

Louise Alexandersson
Kvalitets- och miljöansvarig

louise.alexandersson@topflight.se
0431-449344
0709-217078

Lars-Magnus Nilsson
VD

lalle.nilsson@topflight.se
0431-449337
0708-306344

Thomas Carlsson
Ekonomi

thomas.carlsson@topflight.se
0431-449343
0705-091941

Binh Hoac
Produktionschef

binh.hoac@topflight.se
0431-449347
0709-212820

Niklas Magnusson
IT- och Inköp

niklas.magnusson@topflight.se
0431-449345
0709-212824

Adress

Huvudkontor

Topflight AB

Metallgatan 19B
262 72 Ängelholm
Växel 0431-44 93 30
Fax 0431-260 91

Försäljningskontor

Norra

Topflight AB
Sjöhagsvägen 2
721 32 Västerås

Stockholm

Topflight AB
Träffgatan 4
136 44 Handen

Södra

Topflight AB
Box 1124
262 22 Ängelholm

Östra

Topflight AB
Gjuterigatan 9
553 18 Jönköping

Västra

Topflight AB
Box 1124
262 22 Ängelholm

Kontakta oss

Skriv ett meddelande till oss för mer information och offertförfrågan.
Du kan också ringa oss på 0431-44 93 30 eller kontakta någon medarbetare ovan.






Vill du veta mer?

Skicka en offertförfrågan eller skriv till oss för att få mer information.