Kontakta oss

Andreas Johansson
Säljare Region Syd

andreas.johansson@topflight.se
0431-449338
0709-212828

Göran Karlsson
Säljare Region Öst/Norr

goran.karlsson@topflight.se
08-7412550
0709-212829

Svante Richter
Säljare Region Väst

svante.richter@topflight.se
0431-449330
0709-212826

Johan Lindström
Innesäljare

johan.lindstrom@topflight.se
0431-449340

Lars Ellerstrand
Innesäljare

lars.ellerstrand@topflight.se
0431-449341

Christian Lundberg
Innesäljare

christian.lundberg@topflight.se
0709-212867

Viktoria Österling
Kvalitet/Miljö & personal

viktoria.osterling@topflight.se
0431-449342

Erik Bogga
Prepress

erik.bogga@topflight.se
0431-449348

Cina Dahl
VD

cina.dahl@topflight.se
0709-212827

Thomas Carlsson
Ekonomi

thomas.carlsson@topflight.se
0431-449343
0705-091941

Niklas Magnusson
IT- och Inköp

niklas.magnusson@topflight.se
0431-449345
0709-212824

Dan Nilsson
Produktion

dan.nilsson@topflight.se
0709-129692

Adress

Huvudkontor

Topflight AB

Metallgatan 19B
262 72 Ängelholm
Växel 0431-44 93 30
Fax 0431-260 91

Försäljningskontor

Region Öst/Norr

Topflight AB
Träffgatan 4
136 44 Handen

Region Syd

Topflight AB
Box 1124
262 22 Ängelholm

Region Väst

Topflight AB
Box 1124
262 22 Ängelholm

Kontakta oss

Skriv ett meddelande till oss för mer information och offertförfrågan.
Du kan också ringa oss på 0431-44 93 30 eller kontakta någon medarbetare ovan.



[recaptcha]

Vill du veta mer?

Skicka en offertförfrågan eller skriv till oss för att få mer information.